Hakkımızda
Gap Otel

1987 Yılında 2 yıldızlık kategorisiyle ve 40 odalık kapasitesiyle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük, Türkiye'nin ise 6. büyük kenti olan Gaziantep’in kent merkezindeki ilk seçkin otellerinden biri olarak hizmetlerine başlayan otelimiz uzun yıllar bu özelliğini sürdürmüş ancak daha önceki yönetimin gözden kaçırdığı hızlı değişim sebebiyle ildeki ve bölgedeki turizm ve otelcilik sektörünün hızlı gelişiminin maalesef gerisinde kalmıştır. 2009 yılında yönetim kurulunda yapılan köklü değişikliğin ardından yaklaşık 1 yıl süren tadilat sonrasında 2011 yılında 3 yıldız kategorisine yükseltilmeye hak kazanmıştır. Yeni “GAP OTEL” Gaziantep’in en gözde otellerindendir. 


Yeni “GAP OTEL” sektörde kalitesiyle, donanımıyla ve güler yüzlü personeliyle daima en önde olmayı kendisine ilke ve hedef edinmiştir. Bunun için de çağın gereklerine ve müşterilerinin beklentilerine göre değişim gereğini kendisine değişmez bir ilke olarak kabullenmiştir. “Memnuniyetiniz, mutluluğumuzdur”.
(Yeni “GAP OTEL” BİR “GAPTUR” OLUŞUMUDUR.

Hakkımızda
Gap Otel
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

  • Tarihi sorumluluğumuzla, Gaziantep Gap Otel’in çağdaş dünyanın beklentilerine ve değişen konuk profillerine uygun olarak yeni yönetim politikaları oluşturmak; personelimizi de toplam kalite anlayışımızın önemli bir unsuru kabul ederek % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak için sürekli eğitmek.
  • Yönetimden park sorumlusuna kadar tüm personelimizin mutlu olmasını sağlayacak maddi ve manevi koşulları oluşturarak, bu mutluluğun konuklarımıza da yansımasını sağlamak.
  • Otelimizde sunduğumuz hizmet kalitesi ile Bursa turizmine de olumlu imaj katkısı sağlamak.
Hizmetlerimiz
Gap Otel